X

“Është shenjtan i madh Edi”, Vasili: Rama i përditshëm i pandemisë në rrjetet sociale dhe TV ka humbur

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në rrjetet sociale shprehet se, pandemia po “kërkon” Edi Ramën, që nuk del më as në TV dhe as në rrjetet sociale.

Vasili shprehet se, Rama ka “humbur”, për shkak se tashmë situata po del jashtë kontrollit, me shumë raste të konfirmuara me koronavirus në ditë.

Postimi i Petrit Vasilit:

Pandemia kerkon Edin!!

Kryeministri i perditshem i pandemise ne FB ne TV ne Tëiter, ka humbur!

Ku eshte Edi kryepidemiologu, kryeinfeksionisti dhe kryestatististicieni i pandemise?

Ku u zhduk kryestrategjisti qe i tregoi vendin OBSH?

Ku eshte tribuni antitestim dhe antimaske?

Ku eshte kampioni qe e nxori Shqiperine te paren ne bote?

Eshte fshehur sic e ka zanat.

Eshte shejtan i madh Edi.

Gjithmone kur del djale e rremben vete Edi, ndersa kur del vajze ta le ne preher sic po jua le tani eksperteve te pandemise.

Pandemia kerkon Edin!!

Kryeministri i perditshem i pandemise ne FB ne TV ne Tëiter, ka humbur!

Ku eshte Edi kryepidemiologu, kryeinfeksionisti dhe kryestatististicieni i pandemise?

Ku u zhduk kryestrategjisti qe i tregoi vendin OBSH?

Ku eshte tribuni antitestim dhe antimaske?

Ku eshte kampioni qe e nxori Shqiperine te paren ne bote?

Eshte fshehur sic e ka zanat.

Eshte shejtan i madh Edi.

Gjithmone kur del djale e rremben vete Edi, ndersa kur del vajze ta le ne preher sic po jua le tani eksperteve te pandemise.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Gjendet një trup i pajetë në Berat

Një trup i pajetë është gjetur në Berat. Sipas informacioneve mësohet se trupi i përket një 74-vjeçari dhe mendohet se...

Close