X

Aksident në aksin Korcë-Pogradec, makina del nga rruga. Çfarë thotë policia

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të diel në aksin rrugor nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Velitërnë.

Një automjet ka dalë nga rruga.

Fatmirësisht, si pasojë e aksidentit nuk ka viktima, por vetëm pasoja materiale.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ilir Demalia kërkon hapjen e dosjeve të ish-bashkëpunëtorëve të Sigurimit dhe paralajmëron: Nuk do të dinë ku të futen gjysma e…

Analisti Ilir Demalia ka kërkuar hapjen e dosjeve të ish-bashkëpunëtorëve të Sigurimit, duke shprehur bindjen se “gjysma kryesuse që ka...

Close