X

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, disa të plagosur rëndë

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite, pasi atij të aksit Elbasan-Peqin ku mbetën të plagosur rëndë tre persona.

Sipas raportimeve më të fundit aksidenti i radhës ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident janë përfshirë disa automjete, ku raportohet edhe për disa persona të lënduar rëndë.

Në aksident thuhet se janë përfshirë tre makinë, ndërsa të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Traumës.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë ku po punohet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit si dhe rregullimin e trafikut.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ Vlonjati denoncon këto dy gra: Më morën valixhen kur po e nxirrja nga makina

Një qytetar nga Vlora ka denoncuar dy zonja duke i akuzuar se i kanë vjedhur një valixhe. Ai shprehet se...

Close