X

Publikohet “Hape telefonin” e grupit Magic4

Në këtë stinë të nxehtë hitesh nuk mund të mungonte as ai i Magic 4, “Hape Telefonin” . Ndryshe nga herët e tjera ata vijnë me një produkt të vetin.

Nga autoret Pirro Çako, Edlir Begolli si dhe me koreografi te Adela Mucollarit. Grupi i Magic 4 njihen për atmosferën e “zjarrtë” që i dhurojnë njerëzve pothuajse çdo fundjavë në Tiranë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Djali i madh i David dhe Victoria Beckham do të martohet me aktoren amerikane katër vite më të madhe

Brooklyn Beckham djali i David dhe Victoria është fejuar me aktoren amerikane Nicola Peltz e cila është 4 vjet më...

Close