X

FOTO/ Nuk do ta njihni, si është transformuar “kaubojsi” pas operacionit


Ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj është gjithmonë në qendër të mediave për shkak të stilit të tij të veçantë. Ai është njohur si politikani mbi peshë dhe me nofkën “Kaubojsi”.

Mirëpo, kohët e fundit Ndocaj ka bërë një transformim total, duke zhdukur barkun e rrumbullakosur.

Mësohet se ai ka kryer një operacion për të humbur peshë dhe ka ardhur në formën më të mirë.

Ka qenë bashkëshortja e tij, Valentina, e cila ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i Ndocajt. Një ndryshim ky që i ka lënë të gjithë pa fjalë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Antike dhe me një kopsht gjigant, Sonila Meço prezanton për herë të parë vilën familjare në Dardhë

Moderatorja e njohur Sonila Meço ka nisur tashmë pushimet në Dardhë të Korçës. Ajo ka publikuar disa foto në Instagram,...

Close