X

EMRI/ Gjendet i vdekur 24-vjeçari në Librazhd, u vetëvar në banesën e tij

Gjendet i vetëvarur një i ri në lagjen Stacioni i Trenit në qytetin e Librazhdit.

Burime jo zyrtare bëjnë me dije se një 24-vjeçar i identifikuar si shtetasi Arjan Skilja është gjetur i vetëvarur, në ambientet e banesës nga familjarët që kanë sinjalizuar policinë dhe urgjencën e spitalit të Librazhdit.

Paraprakisht nuk janë të qarta shkaqet e vetëvrasjes të 24 vjeçarit librazhdas.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/