X

Sërish shifra të larta nga Maqedonia e Veriut, 205 raste të reja me COVID-19, gjashtë ndërrojnë jetë

Sërish shifra të larta vijnë nga Maqedonia e Veriut. Mësohet se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 205 raste të reja me koronavirus, ndërsa gjashtë persona kanë ndërruar jetë.

Mediat maqedonase bëjnë me dije se numri në total i të prekurve ka shkuar në 7777.

Po ashtu, numri i vīktimave nga COVID-19 deri më tani ka shkuar në 368.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Mister dy personat që shkonin në banesën e familjes Josifi, në verifikim një burrë dhe një grua

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kombinat ku u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë kanë qenë të shumtë...

Close