X

Rast i ri me COVID-19 në Memaliaj, 57-vjeçari u infektua nga djali që i erdhi nga Italia

Konfirmohet një rast me koronavirus në Memaliaj. Një 57-vjeçar ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Po sipas burimeve bëhet me dije se, 57-vjeçari e ka marrë virusin nga djali i cili kishte ardhur nga Italia.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rama del sërish në TV: E vërteta e ofertës për Bashën, njëri Kryeministër dhe tjetri President

Pasi foli për 1 orë e 7 minuta në një konferencë për shtyp kryeministri Edi Rama zgjodhi fillimisht që t’i...

Close