X

Temperatura deri në 36°C, moti për çdo qytet


Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim veriperëndim me shpejtësi 1-8m/s.

Deti parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 20/36 diell

Kukës 16/32 diell re

Lezhë 24/36 diell

Dibër 15/32 diell re

Durrës 22/33 diell

Tiranë 22/35 diell

Elbasan 20/36 diell re

Berat 17/35 diell

Vlorë 19/31 diell

Korçë 17/28 diell re

Gjirokastër 17/35 diell

Sarandë 16/32 diell.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Tetë kanë ndërruar jetë dhe 207 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 207 raste të reja me koronavirus...

Close