X

Ngjarja e rëndë/ Makina del nga rruga dhe i merr jetën 24-vjeçarit

Një 24-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Përrenjas.

Sipas News 24, i riu ishte kalimtar i rastit kur një automjet ka dalë nga rruga dhe e ka përplāsur, duke i shkaktuar vdekjen pranë Shkollës së Mesme në Përrenjas.

Ende nuk ka detaje zyrtare per ngjarjen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Situata e rënduar, Meta thirrje të fortë: Qytetarët të respketojnë masat kundër COVID-19, duhen mbajtur maskat

Presidenti Ilir Meta në një reagim në mediat sociale ka kërkuar ndërgjegjësimin e qytetarëve për zbatimin e masave dhe mbajtjen...

Close