X

Mbytet në plazhin e Lezhës 34-vjeçari nga Kosova

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në bregdetin e Lezhës, ku është mbytur një 34-vjeçar.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00, ku 34-vjeçari, nga Ferizaj i Kosovës, po notonte tek Rana e Hedhun, ndërsa që ka qenë një gropë në det ajo që i ka marrë jetën.

Bashkë me të ka qenë dhe një shok i 34-vjeçarit, i cili është munduar ta shpëtojë, ndërsa ngjarja është parë nga bregu edhe nga vëllai i viktimës.

I riu u transportua në Spitalin Rajonal të Lezhë pa shenja jete.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Emigrimi, korrupsioni dhe krīmi/ KE prezanton raportin për Shqipërinë: Të ndërmarrë nima për forcimin e ligjit

Komisioni Europian ka prezantuar vlerësimin e tij për përmbushjen e kërkesave për mekanizimin e mbajtjes së liberalizimit të vizave me...

Close