X

Koronavirusi hyn në Gjykatën e Posaçme, infektohet Sandër Simoni


Covid-19 prek Gjykatën e Posaçme në Tiranë. Drejtuesi i saj Sandër Simoni ka rezultuar pozitivë me koronavirus.

Për shkak të kësaj situate janë pezulluar seancat gjyqësore të regjistruara në emër të tij.
Mësohet se ai ka zhvilluar disa seanca përgjatë ditëve të fundit.

Dy ditë më parë, u mbyllën Gjykata e Apelit në Durrës dhe Gjykata e Shkallës së Parë në Kavajë pasi rezultuan pozitivë dy gjyqtarë dhe një punonjës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Artan Lame sqaron sherrin me pronarët e tokave në Lukovë

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Pronave, Artan Lame gjatë intervistës së dhënë për emisionin “Unpublished” në Euronews Albania ka folur...

Close