X

Zjārri përfshin disa banesa në Durrës, çfarë po ndodh

Një zjārr i fuqishëm ka përfshirë disa banesa të vjetra në qendër të Durrësit. Ngjarja po ndodh në lagjen Nr 5 të qytetit bregdetar ndërsa forca zjarrfikwse dhe policia janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende nuk bëhet e ditur rreth shkaqeve dhe rrethanave të rënies së zjārrit, ndërsa momentalisht po punohet për shuarjen e flākëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ambasadorja e SHBA kundër PS: Marrëveshja për “Zgjedhoren” duhet miratuar siç është

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim thotë se më 5 qershor, palët ranë dakord dhe kanë hartuar...

Close