X

Vështirësohet gjendja e mjekut me koronavirus në Bulqizë sillet me urgjencë te Spitali Infektiv


Një tjetër mjek i infektuar me koronavirus është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Bëhet fjalë për mjekun në Bulqizë, Afrim Sula, i cili rezultoi pozitiv me Covid-19 dy ditë më parë.

Mjeku Sula është nisur me urgjencë drejt Spitalit Infektiv të Tiranës, pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar.

Ndërkohë, sot kanë rezultuar pozitivë me koronavirus edhe katër familjarë të mjekut Sula./Balkan Web

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Arrestohen shtatë persona në Tiranë, Policia: Ja për çfarë akuzohen

Policia e Tiranës ka arrestuar shtatë persona gjatë 24 orëve të fundit dhe një e ka shpallur në kërkim, pasi...

Close