X

Samanta Karavella feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa gjigante


Këngëtarja Samanta Karavella ka festuar mbrëmjen e djeshme ditën e lindjes.

Ajo ka mbushur plot 30 vite dhe nuk kishte se si në këtë përvjetor të mos organizonte një super festë.

Në një vilë me pishinë, Samanta ka mbledhur pranë vetes të gjithë miqtë e saj më të mirë, ku nuk kanë munguar as personazhet e njohur si Olti Curri, Ardit Çuni, Joni Peçi apo Enca.

Këta të fundit nuk kanë nguruar të publikojnë as foto nga festa gjigante.

Kujtojmë se dy ditë më parë, Samanta ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Skerdin, të titulluar “N.K.N”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Mos harro kurrë që të dua shumë”, Sidrit Bejleri fjalë emocionuese për dhjetë vjetorin e djalit

Ditën e djeshme në familjen e këngëtarit shkodran Sidrit Bejleri ka qenë festë, pasi djali i tij kishte ditëlindjen. Amad...

Close