X

Rikthehet në muzikë pas 11 vitesh, Erion Korini: Jam kritikuar për mungesën e gjatë

Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte i ftuar këngëtari Erion Korini dhe artistja e re, Grace Kozeli të cilët pak ditë më parë kanë sjellë bashkëpunimin “Verë e largët”. Ata rrëfyen se kjo këngë ka ardhur shumë natyrshëm dhe është realizuar “për qejf” dhe jo për klikime.

Megjithatë vëmendjen e mori pa dyshim rikthimi në muzikë pas 11 vitesh i Erion Korinit. Sipas tij, kjo mungesë është kritikuar shumë nga miqtë dhe kolegët, pasi gjithmonë kanë pritur prej tij këngë të reja. Megjithatë Erioni nuk do të ndalet me kaq, pasi ai është duke punuar për katër projekte të reja në të cilat do të vijë solo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Meta pret Thaçin dhe Pacollin: Kaluam disa orë frymëzuese

Presidenti Ilir Meta është duke zhvilluar një takim me kreun e shtetit të Kosovës, Hashim Thaçi si edhe kreun e...

Close