X

Në festën e ditëlindjes së Erës, zbulohet sa kushtoi veshja e Nora Istrefit


Nora Istrefi është një nga vajzat e famshme shqiptare, që dallon gjithmonë për pamjen e jashtme.

Ajo kujdeset deri në detaj për ‘look’-un, duke bërë shumë kombinime.

Në daljen e saj të fundit, për ditëlindjen e motrës Erës, përshtypje bëri fakti se Nora nuk kishte shpenzuar shumë.  Në krahasim me herët e tjera, ajo ka zgjedhur të vishet thjeshtë dhe më lirë.

Faqja “What they werain” ka zbuluar se bluza e Norës i kushtoi 185 euro, fundi zara 29 euro dhe varsja Chanel i ka kushtuar 990 euro.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Më në formë se kurrë, Hygerta Sako zbulon linjat perfekte nga pushimet (FOTO)

Moderatorja e njohur e programit ‘RTSH Sport’ Hygerta Sako ka nisur zyrtarisht pushimet. Ajo ka publikuar disa foto nga bregdeti,...

Close