X

“Mos harro kurrë që të dua shumë”, Sidrit Bejleri fjalë emocionuese për dhjetë vjetorin e djalit


Ditën e djeshme në familjen e këngëtarit shkodran Sidrit Bejleri ka qenë festë, pasi djali i tij kishte ditëlindjen.

Amad mbushte plot 10 vite dhe nuk kishte se si mes shumë urimesh të mungonte edhe ai i të atit.

Sidriti ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqen pranë njëri-tjetrit dhe i ka dedikuar disa fjali vërtetë emocionuese.

Postimi i plotë:

Amad,

Në këtë 10 vjetor të dhurimit tek ne…

Mos e harro kurrë që t’du shumë!

Shpresoj që të kesh besim në vete, aq shumë sa kam besim në ty! Lutem të jesh gjithmonë mirë, kudo fati do të të tërheqë! Shijoje rrugëtimin tënd duke përkujtu Krijuesin, atë për çfarë erdhëm në këtë jetë dhe se këtu të gjithë jemi udhëtarë!

Mos harro kush je, prej nga vjen dhe rrugën që të kthen në Shtëpi!

Nuk të premtoj se do t’jem këtu, në të gjithë të ardhmen tënde, por të jap fjalën se do të t’du gjithmonë, edhe kur t’mos jem më këtu!

Falenderoj Zotin që të solli këtu dhe e lus të të japë jetë të gjatë me vepra të mira!

Me dashni Babi!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kida: Kjo është kënga që jam penduar që e kam realizuar (VIDEO)

Kënga e Kidës “Ja kem nis” është një nga hitet e verës së vitit 2016. Sot kënga numëron më shumë...

Close