X

Më në formë se kurrë, Hygerta Sako zbulon linjat perfekte nga pushimet (FOTO)


Moderatorja e njohur e programit ‘RTSH Sport’ Hygerta Sako ka nisur zyrtarisht pushimet.

Ajo ka publikuar disa foto nga bregdeti, ku shfaqet më në formë se kurrë. Vihen re linjat e saj seksi, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur Hygerta u zgjodh miss.

Kujtojmë që moderatorja është nënë e një vajze dhe i ka kaluar tashmë të dyzetat, por ngjan sërish si një adoleshente.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Samanta Karavella feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa gjigante

Këngëtarja Samanta Karavella ka festuar mbrëmjen e djeshme ditën e lindjes. Ajo ka mbushur plot 30 vite dhe nuk kishte...

Close