X

Gjendet i pajetë një 68-vjeçar në Elbasan

Një person i pajetë është gjetur në lagjen “Partizani” në Elbasan. Sipas policisë ai është gjetur brenda një garazhi pa shenja jete ndërsa është identifikuar si P.B. rreth 68 vjec i cili ishte endacak.

Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen Partizani, Elbasan, në një garazhd është gjetur pa shenja jete shtetasi P.B., rreth 68 vjeç, i cili ishte endacak.

U ngrit grupi hetimor dhe shkoi në vendngjarje dhe nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Zjārri përfshin disa banesa në Durrës, çfarë po ndodh

Një zjārr i fuqishëm ka përfshirë disa banesa të vjetra në qendër të Durrësit. Ngjarja po ndodh në lagjen Nr...

Close