X

FOTO/ Meta pret Thaçin dhe Pacollin: Kaluam disa orë frymëzuese

Presidenti Ilir Meta është duke zhvilluar një takim me kreun e shtetit të Kosovës, Hashim Thaçi si edhe kreun e AKR-së Behgjet Pacolli.

Takimi u zhvillua në Gjirin e Lalzit. Takimi mes tyre ndodh pak ditë para se Hashim Thaçi të paraqitet para prokurorëve të Hagës. Ky është takimi i dytë mes tyre brenda pak javësh.

Në lidhje me takimin reagoi më vonë edhe vetë Presidenti Meta përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese“, shkruan Meta.

Publiée par Ilir Meta sur Jeudi 9 juillet 2020

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Gjermania e prerë: Parlamenti të miratojë marrëveshjen e 5 qershorit pa asnjë ndryshim. Zbatimi i saj është kyç për…

Numri dy i CDU-CSU në Budestagun gjerman, Johan Wadephul përmes një shënimi në rrjetet sociale ka shprehur keqardhjen se marrëveshja...

Close