X

Filloi punë si këshilltar i Ruçit në Tiranë, shihni si është “katandisur” Knut Fleckenstein


Ish-raportuesi në Parlamentin Europian për Shqipërinë, Knut Fleckenstein është fotografuar i ulur në shkallët e ETC-së në Tiranë.

Ish-eurodeputeti, tani këshilltar i Gramoz Ruçit, sikurse duket në foton e publikuar më poshtë, rri si adoleshent ulur në mes të shkallëve pa u kompeksuar. Me siguri që Fleckenstein është në pritje të një takimi të nivelit të lartë…

Kujtojmë se Fleckesntein u shpreh shumë i lumtur teksa iu besua detyra e re në Shqipëri, pasi kishte humbur zgjedhjet për në PE.

“I lumtur që të filloj punën për anëtarësimin e plotë të Shqipërisë në BE. Parlamenti shqiptar po luan një rol të rëndësishëm në këtë proces.

Faleminderit kreut të Kuvendit për besimin e tij. Mezi e pres bashkëpunimin me të gjithë aktorët shqiptarë”, shkruante Fleckenstein pak pasi mori detyrën e tij në Shqipëri./Fax News

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Rreziku nga koronavirusi, Austria ndalon udhëtimin në Ballkan, përfshihet dhe Shqipëria

Rritja e numrit të rasteve të të infektuarve me koronavirus në Austri, ka bërë që qeveria të vendosë kufizimin e...

Close