X

COVID-19 i vihet pas Superiores, testohen dy futbollistë të Partizanit

Superiorja sërish me hijet e koronavirusit. Tashmë është klubi i Partizanit, pas Bylisit dhe Tiranës, që mund t’i nënshtrohet testeve për COVID-19. Dy lojtarë të skuadrës së kuqe, të cilët nuk ishin në Ballsh në ndeshjen e fundit, ditën e sotme kanë bërë edhe testin për koronavirusin.

Në klubin e kuq janë në pritje të përgjigjes së testit. Të dy futbollistët, me pasaportë të huaj, nuk kanë qenë në stërvitje ditët e fundit.

Me marrjen e përgjigjes së testeve, do të përcaktohet edhe nëse pjesa tjetër e skuadrës do të testohet për COVID-19. Lojtarët nuk kanë pasur probleme shëndetësore dhe shanset janë të mëdha që t’ia hedhin, sikurse ka ndodhur edhe me futbollistët e tjerë nëpër botë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Uncategorized
How Can You Select a Premier Dissertation Writing Service?

For those who need the very best dissertation writing service, you desire a great oneYou require an experience one that...

Close