X

Opozita pushton parlamentin e Serbisë, ndërhyn policia

Një protestë e opozitës në Serbi ka përfunduar me përplasje të dhunshme përpara selisë së parlamentit.
Opozita proteston kundër manipulimit të votave nga qeveria e Vuçiç.

Protestuesit rrethuan godinën e parlamentit dhe tentuan të futen brenda saj.

Policia përdori gazin lotsjellës për t’i shpërndarë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Mjeku Arben Gjata: Të veprohet me izolim selektiv, ja si ta menaxhojmë kornavirusin në Shqipëri

Mjeku Arben Gjata është shprehur se në Shqipëri mund të veprohet me izolimin selektiv siç është bërë edhe në shumë...

Close