X

Surprizon Dhurata Dora, ndryshon papritur ‘look’


Këngëtarja Dhurata Dora është një nga vajzat më të pëlqyera përsa i përket pamjes së jashtme.

Ajo komentohet gjithmonë për ndryshimet e herëpashershme në ‘look’.

Së fundmi, këngëtarja është kthyer në bionde dhe nuk ka nguruar të postojë foto në Instagram.

Dhurata ka marrë shumë komente nga fansat, të cilët e kanë pritur shumë mirë këtë ndryshim.

Kujtojmë që këngëtarja fillimet e karrierës së saj, i ka nisur si një bionde shumë simpatike.

 

View this post on Instagram

 

Tranquillo baby 🏝

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ç’ndodhi mes tyre? Ronela Hajati flet pas ndarjes nga Young Zerka

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre të dashurisë disa vjeçare, që...

Close