X

Më në formë se kurrë, zbuloni sa vjeç mbush sot Rozana Radi


Sot për këngëtaren Rozana Radi është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen.

Rozana mbush plot 41 vite dhe këtë e ka zbuluar përmes një postimi në Instagram.

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante.

Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë. Hiret e saj seksi dhe plot sharm tërheqin gjithmonë vëmendjen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Luana di si të tërheqë vëmendjen, shfaqet super në formë me bikini

Luana Vjollca ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për pamjen dhe linjat trupore. Moderatorja është vënë shpesh në fokus të mediave, për...

Close