X

Luana di si të tërheqë vëmendjen, shfaqet super në formë me bikini


Luana Vjollca ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për pamjen dhe linjat trupore. Moderatorja është vënë shpesh në fokus të mediave, për shkak të akuzave për ndërhyrje kirugjikale, pavarësisht se i ka mohuar gjithmonë.

Ajo ndan shpesh foto provokative në rrjete sociale, ndërjkohë që së fundmi ka postuar një foto e veshur me bikini. Teksa pozonte nga ballkoni, Luana ka marrë një sërë komentesh nga fansat e saj, të cilët i kanë vënë në pah linjat perfekte trupore.

 

View this post on Instagram

 

Just double checking 🥇

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Përsa i përket projekteve muzikore, Luana ka bërë me dije se po punon për të sjellë diçka të re këtë verë, por nuk dihen detaje të reja se kur do të publikohet kënga apo nëse do të vijë me një bashkëpunim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Edhe pse të ndarë, Albi Nako nuk heq dorë nga Klaudia (FOTO)

Dyshja Albi Nako dhe Klaudia Pepa vazhdojnë t’i ruajnë marrëdhëniet shumë të mira, pavarësisht ndarjes. Së fundmi, Klaudia mori pjesë...

Close