X

Franceska Jace s’i lë vend imagjinatës, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO)


Franceska Jaçe është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Me fotot provokative që ajo ndan shpesh në rrjete sociale, modelja ka bërë që të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ka guxuar gjithmonë duke pozuar topless, dhe këtë gjë e ka bërë edhe së fundmi. Ish-banorja e Big Brother i ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa pozuar gjysmë e zhveshur pranë një pishine.

Kohët e fundit, modelja mori vëmendje, teksa pozoi para pasqyrës e veshur me një palë bikini, që i nxjerrin në pah format perfekte trupore. “Plasëm vape”, ka shkruar modelja krahas fotos joshëse që ka publikuar, duke shkaktuar reagime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

Plasem vape.

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Surprizon Dhurata Dora, ndryshon papritur ‘look’

Këngëtarja Dhurata Dora është një nga vajzat më të pëlqyera përsa i përket pamjes së jashtme. Ajo komentohet gjithmonë për...

Close