X

Fero ‘i la të gjithë pa fjalë’, publikon videon duke i puthur këmbët Arbenitës


Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuara në media.

Ata nuk ngurojnë ta tregojnë hapur dashurinë për njëri-tjetrin, konkretisht në momente të ndryshme të ditës.

Së fundmi, Fero ka bërë edhe një gjest që është komentuar shumë nga fansat në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një video teksa i puth këmbët modeles. Madje duke e marrë parasysh që do përfundojë nëpër portale, Fero shprehet: “Shikoni se si Fero i puth këmbët..”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO2PAC (@ferofera) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Era Istrefi i rikthehet muzikës, premton një super projekt

Era Istrefi është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Në pak kohë në tregun muzikor, Era arriti...

Close