X

E rëndë në Itali, shqiptari i jep fund jetës duke u vetëvarur

Një shqiptar i ka dhënë fund jetës gjatë paradites së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prato të Italisë.

Sipas mediave bëhet fjalë për një burrë 52-vjeçar shqiptar, i cili është vetëvarur në një pemë.

Një telefonatë gjatë paradites ka kërkuar ndihmën e policisë dhe mjekëve, por kur këta kanë mbërritur, shqiptari kishte ndërruar jetë.

Ai nuk kishte lënë asnjë shënim për të shpjeguar gjestin e tij.

Policia thotë se po e heton rastin si një vetëvrasje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Perëndia mund t’i zgjojë të vdekurit dhe t’i rikthejë në jetë”- Ja sekti që rekrutoi familjen Josifi. Ishin në dijeni të vdekjes së 30-vjeçares dhe ndiqnin ‘ritualin për ringjalljen’

Një grupim i quajtur “Guard Tower” apo “Kulla e rojes”, dyshohet se ka rekrutuar familjen Josifi nga Përmeti që çoi...

Close