X

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin


Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor, sipas “News24”.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Zhupan, ku  një automjet ka përplasur një person, i cili po ecte në anë të rrugës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Apeli i fortë i gazetarit të infektuar: Shtratin e një të vdekuri e zë një tjetër qytetar

Gazetari i njohur nga Kosova Berat Buzhala u është drejtuar sot me nj apel të fortë qytetarëve. Prej disa ditësh...

Close