X

Rasti me koronavirus në Fier një 46-vjeçare, karantinohen familjarët


Një prej rasteve të reja me COVID-19 në vend është dhe një grua 46 vjeçe nga fshati Kallm i Fieri.

“Balkan Web” raporton se gruaja po ndiqet me mjekim në shtëpi.

Gruaja nuk ka treguar lëvizjet që ka bërë ndaj nuk dihet ku është infektuar. Po vazhdon hetimi epidemiologjik. Në karantinë anëtarët e familjes që mendohet se janë gjashtë persona.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Apartamente, toka, makina, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të organizatës krīminale të shqiptarëve, trafīkonin kōkainë në Amsterdam

Prokuroria e Posaçme Anti-Korrupsion i ka kërkuar Gjykatës së SPAK që të vendosë sekuestron mbi pronat e shtetasit, Ilirjan Memia...

Close