X

Ngjarja e rëndë, vetvaret 60-vjeçari në Kavajë (EMRI)

Ngjarje e rëndë. Një 60-vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës, për arsye ende të paqarta. Personi me inicialet Sh.Xh është vetvarur ditën e sotme.

Policia është njoftuar në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

Mësohet se ai është vetvarur dhe është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rritja e rasteve me Covid-19, Spanja rifut në karantinë 200 mijë persona

Autoritetet në Spanjë kanë rifutur në karantinë të paktën 200,000 persona në provincën Lleida, rajoni i Katalonjës. Rikthimi i izolimit...

Close