X

Ish-banori i Big Brother sërish me koronavirus: Po sulmon aty ku më ka dëmtuar herën e parë


Covid- 19 rikthehet për herë të dy te ish banori i Big Brother Petrit Bylykbashi.

Përmes një postimi në facebook, ai thotë se po qëndron sërish i izoluar pasi është prekur sërish nga koronavirus.

Ai shkruan se pasi fitoi herën e parë betejën me sëmundjen, nuk është ruajtur më, duke besuar se COVID 19 nuk prek për herë të dytë.

“Mbas 4 diteve ren te rishfaqjes se simptomave dhe nje konsulte/percjellje te gjendjes disa oreshe maratonike bashk me Naser Ramadanin vendosem qe une me u ritestu per Covid19, fatekeqesisht rezultova Pozitiv ne SARS-CoV-2 perseri, virusi mu kthy afersisht 3 muaj mbas sherimit dhe kesaj here shume me agresiv, po sulmon aty ku ka demtu heren e pare, direkt ne mushkeri.” -shkruan ai në në facebook.

POSTIMI:

Ky virus i cuditshem!

Mbas 4 diteve ren te rishfaqjes se simptomave dhe nje konsulte/percjellje te gjendjes disa oreshe maratonike bashk me Naser Ramadanin vendosem qe une me u ritestu per Covid19, fatekeqesisht rezultova Pozitiv ne SARS-CoV-2 perseri, virusi mu kthy afersisht 3 muaj mbas sherimit dhe kesaj here shume me agresiv, po sulmon aty ku ka demtu heren e pare, direkt ne mushkeri.

Te jem real, duke qen i bindur plotesisht qe nuk kthehet virusi, nuk jam rujt as per nje moment te vetem dhe kontakt me njerz te infekuar kam pas ne shume raste.

Heren e pare fatemiresisht nuk eshte infektu askush nga une, po uroj qe kjo e njejta me ndodh edhe kete here, une prap nga sot jam i veteizoluar per aq kohe sa te eshte e nevojshme.

Kujdesuni per veten, virusi po u kthejka.

———

Labinot Tahiri cka po thu ti bir? 😛 sen ska prej ksaj pune a?

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Pavarësia e SHBA, Yuri Kim: Amerika do të qëndrojë krah Shqipërisë, ta bëjmë aleate më të fortë

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim ka përcjellë një mesazh urimi me rastin e Ditës së Pavarësisë së SHBA-ve....

Close