X

Gōditi gjyqtarin gjatë ndeshjes, policia ndalon futbollistin shqiptar

Një incident ka ndodhur gjatë ndeshjes Gramshi–Ada. Mbrëmjen e sotme policia ka shoqëruar në komisariat futbollistin e skuadrës së Adës i cili ka gōditur dhe fyer gjyqtarin e ndeshjes, Besmir Lecaj 32 vjeç.

Në njoftimin e policisë bëhet fjalë për futbollistin Valter prendrecaj, 29 vjeç, banues në Velipojë.

Lojtari është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Gramsh, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Paralajmëron Manastirliu: Asnjë tolerancë, shtohen kontrollet kundër COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se, do të shtojë grupet e inspektimit në kaudër të parandalimit të përhapjes së koronavirusit....

Close