X

FOTO/ Era Istrefi e suksesshme jo vetëm si këngëtare por edhe me pamjen e re


Përveçse një këngëtare e suksesshme, Era Istrefi ka rënë në sy gjithmonë për stilin e veçantë që ka.

Ajo eksperimenton shpesh me pamjen e saj, duke provuar stile dhe ngjyra të ndryshme flokësh.

Këngëtarja numëron më shumë se 1.5 milionë ndjekës në Instagram, ku ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave, teksa është shfaqur me një look krejtësisht të ri.

Teksa ka postuar një video në Instagram Story, Era është shfaqur edhe më tërheqëse me modelin e ri të flokëve kaçurrela, të kapura lart.

“BonBon” ishte kënga që i hapi rrugën Erës drejt tregut ndërkombëtar. Që atëherë, këngëtarja ka sjellë një sërë bashkëpunimesh me artistë të njohur të huaj, dhe që janë pëlqyer shumë nga publiku.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Olsi Bylyku tregon xhelozinë e partneres për modelen në klip: Ishte shumë e bukur, Eglit i iku truri

Aktori Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar në shoëbiz. I ftuar në...

Close