X

Endri Hasa: Qeveria manipuloi të dhënat për ndihmat, Edi Rama është kryeministër i dështuar

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa, me anë të një statusi në rrjetet sociale shprehet se qeveria ka manipuluar të dhënat për ndihmat.

Hasa tha se Edi Rama është kryeministër i dështuar, duke shtuar se kreu i qeverisë bën vetëm propagandë në kurriz të shqiptarëve.

Postimi i Endri Hasës:

Propaganda vazhdon të çirret por nuk e mbulon dot të vërtetën në sytë e shqipëarëve.

Qeveria i manipuloi të dhënat e ndihmave duke shumëfishuar me deklarata dhe foto propagande çfarë u shpërnda dhe duke përvetësuar si ndihmë shtetërore atë që u shpërnda nga biznesi dhe shoqatat.

Nderkohë bashkë me gënjeshtrat as babëzia nuk u ndal!

Rezervat u furnizuan me tender sekret dhe pa garë duke përjashtuar 35099 sipërmarrje nga kompania maqedonase EuroVia që si kompani kompjuterash skishte asnje lidhje me këto sherbime por kënaqte babëzinë e 🤡 kllounit dhe hajdutëve të tij.

Edi Rama është #kryeministerideshtuar!

Largimi i tij është alternativa e vetme për të sjellë #ditemetemira ✌️

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Transportonin lëndë narkōtike, arrestohet shoferja dhe dy persona të tjerë

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Pogradecit. Sipas njoftimit të policisë, tre shtetasit kanë qenë duke transportuar...

Close