X

“Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë”, Arbana Osmani i kthehet fansit


Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani pozon gjithmonë e buzëqeshur në foto, siç ka bërë dhe së fundmi.

Një ndër ndjekësit i ka bërë një koment për dhëmbët dhe ajo nuk ia ka kursyer një përgjigje.

Arbana ka publikuar një foto duke gatuar sushi.

“Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë”, i shkruan ndjekësi në foton në fjalë.

“Lek i shkuar dëm”, i është përgjigjur moderatorja, duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit.

Kujtojmë se Arbana është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Çfarë kunate! Luana surprizon Getin për ditëlindje

Reperi shumë i komentuar, Getoar Selimi festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Ai mbushi 38-vjeç dhe në ditën e tij të...

Close