X

Basha shpërndan postimin e Yuri Kim nga pritja për pavarësinë: Faleminderit popullit dhe qeverisë amerikane


Lideri i opozitës Lulzim Basha uroi festën e pavarësisë së SHBA, duke shpërndarë një postim të ambasadores amerikane Yuri Kim nga pritja në rezidencën e saj për autoritetet më të larta të shtetit dhe kreun e opozitës.

Kryedemokrati Basha falënderon popullin dhe qeverisë amerikane për ndihmën dhe mbështetjen e pazëvendësueshme në këto kohë sfiduese.

“Faleminderit ambasadore Yuri Kim për mikpritjen tuaj të këndshme. Faleminderit popullit dhe qeverisë suaj për ndihmën dhe mbështetjen e pazëvendësueshme në këto kohë sfiduese. Për të gjithë miqtë tanë amerikanë: GËZUAR 4 KORRIKUN!

Zoti e bekoftë Amerikën dhe Zoti e bekoftë Shqipërinë!”– thuhet në mesazhin e liderit të opozitës në festën kombëtare të SHBA.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Doli nga burgu për t’i “shpëtuar” koronavirusit por infektohet papritur, si u përhap virusi në Fier

Fieri regjistron 46 të infektuar ndërsa qytetarët duket se neglizhojnë masat. Në një vëzhgim rastësor shihet dhe kuptohet qartë që...

Close