X

Zjārri përfshin banesën, e bën shkrumb e hi. Ngelen në qiell të hapur dy familje

Zjārri ka përfshirë një banesë në Juban të Shkodrës duke e shkrumbuar tërësisht.

Në shtëpinë që tashmë është bërë shkrumb e hi jetonin dy familje, ajo e Shtjefën Caka dhe Fred Caka.

Dy mjete zjarrfikëse shkuan në vendngjarje për të shuar flākët.

Mësohet se nuk ka të lënduar nga ngjarja. Ndërsa për shkaqet e zjārrit pritet njoftimi zyrtar i policisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Maqedonia e Veriut pret me optimizëm fillimin e negociatave me BE-në

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane në Maqedonin e Veriut, Bujar Osmani, sqaroi se me mekanizmat e rinj të procesit të negociatave,...

Close