X

Tre persona humbin jetën në Spitalin Infektiv, ministria jep detajet


Tre persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Spitalin Infektiv.

“Fatkeqësisht 3 qytetarë kanë humbur betejën me Covid19 gjatë 24 orëve të fundit. Një 57 vjeçar nga Shkodra, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 76 vjeçar nga Durrësi, me disa sëmundje bashkëshoqëruese kanë humbur jetën në spitalin infektiv, pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve të të ndjerëve”, tha ministria.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Grabiti 29 banesa në Gjermani, dënohet me mbi 7 vite burg Gentjan Duraku

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krīmit të Organizuar ka shpallur fajtor Gentjan Duraku. Ai u akuzua për veprën penale...

Close