X

Shtatë raste të reja me koronavirus në Vlorë


Ditën e sotme janë konfirmuar edhe shtatë raste të reja me koronavirus në Vlorë.

Burime pranë DSHP-së thanë për “Abc News” se janë raste të kontakteve të mëparshme.

Ndërkohë pritet konfirmimi për rastet nga Ministria e Shëndetësisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Shqipëria, rekord në rajon për azilkërkues në BE/ PD: Largimi i shqiptarëve, alternativa e vetme e Ramës

30 vite më vonë shqiptarët vazhdojnë të largohen, ndërsa Rama me gënjeshtrat, paaftësinë dhe pamundësinë që u ofroi qytetarëve, e...

Close