X

Olsi Bylyku tregon xhelozinë e partneres për modelen në klip: Ishte shumë e bukur, Eglit i iku truri

Aktori Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar në shoëbiz. I ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Olsi ka treguar se Egli është bërë xheloze gjatë xhirimeve të klipit “Diablo” dhe shkak ka qenë një modele.

“Jemi zënë shumë gjatë xhirimeve të klipit të ri “Diablo” i cili pritet të dalë këtë javë. Kisha një modele, ishte shumë e bukur dhe protagonistja e klipit. Me të kisha një kërcim dhe Eglit i iku truri që nuk e prekja. I thashë: “Po thuaj mi gocë se e prek unë gjithë ditën”…pastaj u pendua se në dublën e radhës me tha qetësohu pak, mos e prek aq shumë”, u shpreh Olsi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“E kam akoma atë unazë”/ Anxhela Peristeri s’i përgjigjet pyetjes njëmilliondollarëshe: Je e dashuruar?

Këngëtarja Anxhela Peristeri nuk ka pranuar sërish të fladë për dashurinë. E ftuar në studion e emisionit “Rudina”, Peristeri u...

Close