X

Mbytet një pushues te Shkëmbi i Kavajës

Mbytet në det një person te Shkëmbi i Kavajës. Bëhet fjalë për një shtetas kosovar 73-vjeçar, i cili është mbytur duke u larë në det.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Arrēstohen dy shqiptarë në Itali, dëshmia e vajzë i “gropos”: Njëri bënte roje, tjetri ngjitej lart

Dy shqiptarë të moshave 20 dhe 28 vjeç janë arrēstuar mbrëmjen e djeshme në Itali pasi u denoncuan nga një...

Close