X

Konfirmohen tre persona me koronavirus në Përmet, mes tyre edhe një edukatore kopshti


Gjatë orëve të fundit kanë rezultuar tre persona të infektuar me COVID-19 në Përmet.

Mësohet se mes tre të infektuarve është edhe një edukatore kopshti.

Menjëherë, pas konfirmimit me virus të edukatores është mbyllur edhe kopshti i qytetit.

Të tre të prekurit me koronavirus janë izoluar në ambientet e banesave të tyre dhe u janë marrë tamponët të afërmeve.

Në total numri i të infektuarve në Përmet është katër./ Abc News

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Kryeministri Abdullah Hoti viziton sot për herë të parë Tiranën

Kryeministri i Kosovës, Abdullah Hoti zhvillon vizitën e parë si drejtues i qeverisë, gjatë ditës së sotme në Tiranë. Rreth...

Close