X

Aktorja turke rikthehet në bregdetin shqiptar, publikon foto nga Saranda

Aktorja e njohur turke, Farah Zeynep Abdullah, është rikthyer edhe këtë vit në Shqipëri për të kaluar pushimet.

Farah ndodhet në Sarandë, ndërsa po shijon këto ditë të nxehta plot diell.

Vendodhjen e saj në bregdetin shqiptar, e konfirmoi vetë 30-vjeçarja. Ajo publikoi foto dhe i shoqëroi imazhet me emojin e flamurit kombëtar.

Edhe verënh e vitit të kaluar ajo qëndroi në bregdetin e Vlorës dhe Sarandës. Duket se aktores i ka pëlqyer vendi ynë dhe është rikthyer sërish këtë vit.

Farah Zeynep Abdullah u bë e njohur për publikun shqiptar pas rolit në serialin turk “Kurti dhe Sura”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Kreu i PD zbulon pse ambasadorja amerikane e thirri: “Zoti Luli Basha”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur për deklaratën e ambasadores Yuri Kim, e cila para pak ditësh i...

Close