X

Vajza kishte vdekur disa ditë më parë, nëna e mbante në banesë …..

Po merr përmasa të tmerrshme ngjarja e ndodhur këtë pasdite në një apartament në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku nëna dhe një nga vajzat u gjetën pa jetë ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Burime mediatike thonë se ngjarja ka përmasa edhe më të rënda. Dyshohet se vajzat që u gjet pa jetë, ka ndërruar jetë disa ditë më parë, por mbahej në banesë nga e ëma e saj e cila vendosi ti japë fund jetës ditën e sotme bashkë me vajzën tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Dyshimet për vetëflijim/ Nëna dhe vajzat frekuentonin një sekt fetar, cila ishte familja Josifi

Janë zbardhur të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur në lagjen Kombinat në Tiranë këtë mbrëmje, ku në...

Close