X

Pamje të rënda/ Gruaja e plagosur në makinë, vështirësi për ta nxjerrë nga automjeti

Një aksident i rëndë rrugor ndodhi këtë pasdite pranë fshatit Papër, në aksin Elbasan-Peqin.

Një automjet që drejtohej nga një drejtuese femër është përplasur me një kamion me targa të Kosovës.

Ku në tentativë për ta parakaluar është përplasur me anësoret e rrugës, ku ka pësuar dëmtime të rënda në pjesën e përparme.

Siç shikohet edhe nga foto, gruaja ndodhet ende në makinë dhe ka vështirësi për tu nxjerrë pasi makina ka pësuar dëmtime të shumta.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Pranimet e reja në Akademinë e Shkencave, Fuga: U shmang gara e ndershme!

Akademiku dhe Profesori Artan Fuga i ka cilësuar zgjedhjen e 12 anëtarëve të rinj të Asamblesë së Akademisë së Shkencave...

Close