X

‘O ta hangsha piii… ‘/ U kritikua për vargjet e këngës Madonna, Mozzik provokon sërish. Krijon versionin Remix me Getinjon dhe mikun e tij


Kënga e fundit nga Mozzik, ‘Madonna’ jo vetëm që u kthye menjëherë në hit, por edhe u komentua nga të gjithë ndjekësit për shkak të tekstit ngacmues të tij.

Të shumtë kanë qenë fansat, mediat apo edhe kolegët që e kanë kritikuar Mozzik për vargjet e famshme që nuk u pritën mirë megjithatë kënga po dëgjohet kaq shumë sa për 1 javë ka grumbulluar plot 7.5 miionë klikime.

Megjithatë duket se komentet e ndryshme nuk e kanë bezdisur aspak Mozzik, i cili ka vendosur të sjellë një version të ri të saj.

Reperi ka publikuar pak minuta më parë një video ku shfaqet me Getinjon, të vëllain, dhe një mikun e tij duke kënduar vargjet e famshme mirëpo në një version tjetër.

‘O ta hangsha piii…ikën e zemrës, e ti ma hëngsh mu kaaa…stravecin’

 

View this post on Instagram

 

MADONNA REMIX 🤣🤣🤣 @getinjo @labinotl1

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

“Madonna Remix”, ka shkruar Mozzik krah videos duke e shoqëruar me disa emoji të qeshurash.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Oh sa më dhemb”, moderatorja shqiptare nis fërkimin dhe tregon sakrificat e karrierës

Moderatorja Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme. Së fundmi, ajo...

Close