X

Ish partnerja e Stresit bie nga motori i ujit/ Kejsi publikon pamjet e rënies në det, tregon shenjën e madhe në këmbë


Ish partnerja e reperit Stresi është duke shijuar ditët e nxehta të verës nën shoqërinë e miqve të saj. Teksa ndodheshin në plazh ata kanë provuar të ngasin motorat e ujit mirëpo nuk ka kaluar pa një incident.

Kejsi ka zbuluar në instastory se teksa kanë qënë siper motorit në një moment kanë rënë në ujë e duket se kjo ngjarje ka lënë dhe pasoja.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj shenjën e madhe që iu është berë në këmbë nga goditja e marrë.

”Dhe rezultati kur bie”- shkruan Kejsi teksa tregon këmbën e enjtur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘O ta hangsha piii… ‘/ U kritikua për vargjet e këngës Madonna, Mozzik provokon sërish. Krijon versionin Remix me Getinjon dhe mikun e tij

Kënga e fundit nga Mozzik, ‘Madonna’ jo vetëm që u kthye menjëherë në hit, por edhe u komentua nga të...

Close